Samsung 34” ViewFinity S65UC, Ultra-WQHD, 100Hz, AMD FreeSync™ HDR10, KVM Switch Built in Speakers with USB-C Curved Monitor, LS34C654UANXGO, 2025
Sale Sold out
Brand: Samsung
Color: Black
Features:
  • ULTRA WIDE IMMERSION: Immerse yourself in games, movies, or design projects. A 34” 1000R curved display surrounds you with a 21:9 aspect ratio.
  • SMOOTH, STUTTERLESS GAMEPLAY: A 100Hz refresh rate and AMD FreeSync work together to keep your screen smooth in any application, so you can forget about screen stuttering and image tearing.
Binding: Personal Computers
Release Date: 03-06-2025
model number: LS34C654UANXGO
Part Number: LS34C654UANXGO
Details: Discover Samsung’s 34" curved display S65 monitor with a 21:9 aspect ratio. Ultra-WQHD enables you to immerse yourself in games, movies, or design projects. HDR10 provides one billion true-to-life colors, for darker darks and brighter brights. Featuring AMD FreeSync™ and 100Hz Refresh Rate to eliminate screen stuttering and image tearing. Ergonomic design, with built-in speakers and KVM switch. ¹OBP= Ocean Bound Plastic